X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
drukuj skomentuj artykuł forum poleć artykuł znajomemu A A A

Przegląd ubezpieczeń NNW w Polsce

2007-03-16 14:01 piątek
Ulegamy wypadkom i sami je powodujemy wyrządzając szkody innym osobom. W tej sytuacji musimy ponosić finansowe konsekwencje, chociaż nie zawsze jesteśmy na to przygotowani. A wypadki mogą przydarzyć się wszędzie i każdemu.

Aby zabezpieczyć się finansowo przed ewentualnym nieszczęściem towarzystwa ubezpieczeniowe działające na polskim rynku oferują ubezpieczenia NNW.


Przedmiotem tego ubezpieczenia są następstwa nieszczęśliwych wypadków polegające na uszkodzeniu ciała lub rozstroju zdrowia powodujące trwały uszczerbek lub śmierć osoby ubezpieczonej. Polisę tę zawierasz na okres 12 miesięcy lub krótszy. 

Zakresem terytorialnym ochrony, tzn. terytoria, na których zakład ubezpieczeń odpowiada, objęte są zwykle wypadki powstałe na terenie naszego kraju. Zakres terytorialny ochrony ubezpieczeniowej można za opłatą dodatkowej składki rozszerzyć na inne kraje poza Polską.

Podstawowymi świadczeniami wypłacanymi z tytułu trwałego uszczerbku na zdrowiu są przy uszczerbku w wysokości 100% i w wypadku śmierci - pełna suma ubezpieczenia a w przypadku uszczerbku częściowego - określony procent sumy ubezpieczenia odpowiadający procentowi trwałego uszczerbku na zdrowiu. Prezentowana na polskim rynku oferta zwraca uwagę bardzo szeroką wariantowością rozbudowaną o szereg dodatkowych świadczeń umownych.

 

Składka ubezpieczeniowa zależna jest od wariantu ubezpieczenia, zawodu jaki wykonujesz oraz wysokości sumy ubezpieczenia. Większość towarzystw ubezpieczeniowych proponuje kilka wariantów ubezpieczenia NNW.

W poszukiwaniu indywidualnych ubezpieczeń NNW postanowiliśmy dokonać przeglądu ofert polskich zakładów ubezpieczeń i dostarczyć Państwu przekrojowej informacji na ten temat.
W badaniu uwzględniono wyłącznie ubezpieczenia NNW, które są dostępne dla klientów indywidualnych.


Przegląd Towarzystw Ubezpieczeniowych wg ubezpieczeń NNW

Ubezpieczenia NNW mają w swojej ofercie następujące towarzystwa ubezpieczeniowe:

 

Paulina Stolarska

 

Zobacz także
« powrót do działu: Przegląd ubezpieczeń
« zapisz się na Newsletter
Wpisz szukane słowo
Losowy termin:
Diagnostyka - rozpoznawanie choroby przez wykwalifikowany personel ... więcej»
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.